0 Comments

 

Przegląd e-papierosów White Cloud kiedy mówimy, że White Cloud ma najsilniejsze e-papierosy na rynku, nie kłamiemy. White Cloud sprzedawał swoje zestawy za ponad 300 USD za droższe zestawy i nadal sprzedawał je nawet w tej cenie. Są tacy dobrzy. Niektóre strony nazywają je Rolls Royce e-papierosy, z wysoką ceną, ale zapewniając maksymalne doświadczenie.

 

Ale ostatnio White Cloud kilkakrotnie obniżył swoje ceny. Po raz pierwszy dokonali ogromnych obniżek cen, aby ich ceny były konkurencyjne w stosunku do reszty branży, i właśnie dokonali kolejnej redukcji, aby przynieść jeszcze większą wartość klientom. Mimo to, nawet przy tak niskich cenach, wciąż dostarczają swoje najnowocześniejsze technologie w branży. To szalone, jak małe są te baterie, ale wciąż są najsilniejszymi e-papierosami, które wypróbowaliśmy. Te produkty wysadziły nas w powietrze, że musieliśmy uzyskać recenzję na tej stronie tak szybko, jak to możliwe.

 

Poczuj moc białej chmury tutaj!

 

Zobaczmy więc, co sprawia, że ta marka jest tak wyjątkowa. Po pierwsze, Są to baterie. Nieustannie inwestują w badania i rozwój w White Cloud i produkują nowe iteracje swoich akumulatorów, z których każda jest lepsza od następnej, a nawet ich starsze modele są znacznie silniejsze niż konkurenci. Obecnie na swojej stronie internetowej sprzedają swoje akumulatory Cirrus 2, Cirrus 3 i Cirrus 3x, a technologia i moc rosną wraz z każdą nową generacją. Biała chmura wykorzystuje baterię litowo-polimerową, która jest najwyższej klasy, i jest oszałamiająca, jak małe są, ale pakują się dość cios. Baterie te działają dłużej niż cokolwiek, co próbowaliśmy i dają największy cios parowy, jaki kiedykolwiek widzieliśmy.

 

Zestawy Startowe Białej Chmury

 

Porozmawiajmy o zestawach, ponieważ jest to coś, co najprawdopodobniej zbierzesz. Najdroższym z oferowanych zestawów JEST Zestaw Startowy Cirrus 3X, który sprzedaje się za 109,99 USD. Jest nieco droższy niż zestawy innych marek, ale należy pamiętać, że jest to ich zestaw elitarny, który sprzedał się za ponad 300 USD i był wart każdego grosza . nadal jest w sprzedaży i ma entuzjastyczne recenzje na swojej stronie internetowej (i od nas tutaj!miejsce). Jest to ich najbardziej zaawansowana technologicznie bateria-najmniejsza, ale wciąż najsilniejsza i trwała. Tutaj�z co masz w tym zestawie:

 

3 baterie

1 x Ładowarka USB Chargebolt
1 x Zasilacz sieciowy
1 x zasilacz PRĄDU STAŁEGO
5 Wkładów SmoothDraw
1 Przedłużona Gwarancja 2 Lata
1 Interaktywna Instrukcja Obsługi

 

E-Papieros Zestaw Startowy z 3x Biała chmura

 

Możesz dostać baterie w klasycznym białym kolorze, a także szczotkowanego metalu (wygląd stali nierdzewnej). Ponownie, to, co naprawdę sprawia, że ten zestaw jest tak dobry, to moc baterii, dają one tak gęstą chmurę dymu. Prawie udusiliśmy go, gdy po raz pierwszy dmuchnęliśmy, nie będąc przygotowanym na ilość pary, którą produkuje. Te rzeczy nie są żartem i nie ma wątpliwości, dlaczego wymagają one cen premium, ale na pewno dostajesz to, za co płacisz.

White Cloud opublikował nawet wideo dla tego zestawu, które możesz zobaczyć poniżej:

 

Jeśli chcesz wydać trochę mniej, sprzedają również Zestaw Startowy Cirrus 2 za 49,95 USD, a także Zestaw Startowy Cirrus 3 za 79,95 USD. Cirrus 2 był sprzedawany za 100 USD, a Cirrus 3 wcześniej kosztował prawie 240 USD. Są to ogromne cięcia cen dla najnowocześniejszych technologii. Mimo że są to baterie starszej generacji niż 3x, które opisaliśmy szczegółowo powyżej, twierdzimy, że oba są silniejsze niż cokolwiek innego. Nie jesteśmy tu prawdziwymi technikami i nie możemy powiedzieć na pewno, co czyni je tak silnymi, ale po prostu zaufaj nam, jak silne są. On jest z nierealnym.

 

Kartridż

 

Biała chmura ma amunicję w każdej sile i smaku, jaki można sobie wyobrazić. Niezależnie od Twojego stylu, zadbali o ciebie. W ten sam sposób, w jaki przechodzą dodatkową milę z mocą swoich baterii, robią to samo ze swoimi wkładami, oferując” podwójne dodatkowe ” wkłady, które naprawdę uderzają w nikotynę. Mają też dodatkowe, pełne, lekkie, ultralekkie i zerowe wkłady nikotynowe, więc każdy znajdzie coś dla siebie w swoim arsenale. Jeśli chodzi o smaki, istnieje wiele opcji. Mają trzy różne rodzaje aromatów tytoniowych, a także mentol. Jeśli chodzi o inne odmiany smakowe, istnieje wiele opcji, w tym wanilia, brzoskwinia, jabłko, limonka i kokos (unikalne dla nich, nie widzimy tego nigdzie indziej!), Moskiewski muł (imbir z domieszką limonki), Snap (miętowy smak z domieszką kakao), truskawka, espresso, czekolada, KIK (miód i cynamon), goździki i inne. Świetny wybór, a każdy, kogo próbowaliśmy, był zwycięzcą.

 

Akcesoria

 

Jeśli potrzebujesz kilku zapasowych baterii, możesz kupić kilka ich baterii Cirrus 2, Cirrus 3 lub Cirrus 3x za odpowiednio 19,95 usd, 23,95 USD i 29,95 USD. Nigdy nie zaszkodzi mieć kilka dodatkowych urządzeń leżących w pobliżu, abyś mógł je naładować, podczas gdy ty sapiesz nad drugim. Mają też coś, co nazywa się ładowarką Squid, dzięki czemu można ładować wiele baterii jednocześnie, jak pokazano na poniższym obrazku, jest dość zgrabnym dodatkiem i zajmuje mniej gniazd lub Portów USB. Nadaje się do wszystkich generacji baterii białej chmury.

 

3-elementowa ładowarka z białej chmury e-CigsWhite Cloud oferuje Ładowarki samochodowe, karty sieciowe, Adaptery DC� w zasadzie bez względu na to, gdzie jesteś, mają możliwość doładowania baterii. A jeśli jesteś po drugiej stronie stawu, mają też adaptery do gniazdek UE. Mają również cztery różne rodzaje futerałów dostępnych w twardej skorupie, skórzanej obudowie, nadruku na zwierzętach i innych stylach – coś dla każdego, bez względu na twój gust.

 

Dlaczego Biała chmura jest doskonałym wyborem?

 

Biała chmura nie żartuje z mocą swoich baterii. Wiem, że zostało to powiedziane wiele razy w przeglądzie, ale to nie jest hiperbola, to naprawdę najsilniejsze e-papierosy na rynku. Połącz to z dużym wyborem wkładów dostępnych w szerokim zakresie atutów nikotynowych, a wraz z ich ostatnim spadkiem cen otrzymujesz produkty premium po konkurencyjnych cenach. Nadal rozważalibyśmy tę wartość na ich wcześniejszych poziomach cenowych, a teraz z ich nowymi cenami jest to absolutna kradzież. Odwiedź Stronę White Cloud i zacznij robić zakupy już dziś! Jak zawsze, dziękuję za przeczytanie i pamiętaj, aby zostawić pytania lub komentarze poniżej.

Author

admin@flightsofsplendor.com
https://pl.wildberries.eu/katalog/akcesoria/szale-i-chusty/palantyny