0 Comments

 

Przegląd V2 CigsTake spójrz na inne witryny z recenzjami e cig w całym internecie i wygląda na to, że prawie każdy ma V2 Cigs na szczycie lub w pobliżu ich rankingu. Brak kontrowersji na tej stronie. Wersja v2 CIGS jest ręce w dół najlepsze E-Papierosy w branży. I to nie tylko właściciele stron internetowych i zadowoleni klienci świętujący V2, jest nawet uznawany przez Alexę za # 1 najpopularniejszą markę e-papierosów na świecie. Z taką popularnością, to było bezproblemowe, aby dostać się w nasze ręce na zestaw z V2 i zobaczyć, co zamieszanie wokół tego wszystkiego. Po tym, jak niektórzy z nas wypróbowali swoje produkty przez kilka tygodni, nadszedł czas, aby opublikować naszą recenzję tutaj. Ciesz się naszymi przemyśleniami poniżej na temat V2 i nie wahaj się zostawić komentarzy lub pytań poniżej, jeśli wypróbowałeś V2 wcześniej lub chciałbyś dowiedzieć się więcej.

 

Po pierwsze, zestaw, który otrzymaliśmy, to V2 Ultimate Kit, który jest ich największym i najbardziej kompletnym zestawem. Wiele wkłady i kilka ciekawych akcesoria są zawarte w tym zestawie. Mają kilka mniejszych, bardziej przystępnych cenowo zestawów, takich jak standardowy zestaw V2, który jest ich najlepszym sprzedawcą).

 

Nasze pierwsze wrażenie po otrzymaniu zestawu było takie, że opakowanie jest naprawdę dobrze zmontowane. Elegancki wygląd na zewnątrz, a kiedy go otworzyliśmy, był naprawdę dobrze podzielony na części ze wszystkim, co tam pasowało, a wszystko to pojawiło się w idealnym stanie. To nie tylko pudełko z niektórymi e-papierosami wrzuconymi do niego, był to, jak ogłoszono, ostateczny zestaw.

 

Oto, co jest zawarte w pakiecie Ultimate, który wypróbowaliśmy. Jak już wspomniałem, jest to ich najbardziej kompletny zestaw, ale zawiera wszystko oprócz zlewu kuchennego i jest tego wart, jeśli szukasz pełnego elektronicznego palenia. Za $ 159.95 (dawniej $ 179.95), otrzymasz:

 

3 V2 batteriesv2 ostateczny zestaw
25 N2 Smak Wkłady
1 Adapter Ścienny
1 nowa inteligentna ładowarka
1 Nowy Zasilacz Samochodowy 2 amperów
1 Nowy Przenośny Przypadku Ładowania XL
1 Moc-Papieros
1 Nowy Metal futerał
1 nowy pasek
1 Instrukcja V2

 

W tym zestawie nie ma nic, czego brakuje, dostajesz wszystko i chociaż jest to trochę inwestycja z wyprzedzeniem, będzie kosztować o wiele więcej, aby kupić wszystkie te przedmioty osobno i bardzo dużo.

 

To, co cię najbardziej interesuje, to WYDAJNOŚĆ V2 Cigs. Pracują z jakąś poważną technologią w V2, ponieważ zostaliśmy wysadzeni w powietrze przez ich baterie i wkłady, lepiej niż wszystko, co testowaliśmy wcześniej. Zapewnia płynne, pełne ciągnięcie pary za każdym razem. Baterie działają przez długi czas i nie muszą być ładowane, aby ominąć Biuro wiele razy w ciągu dnia. Amunicja jest pyszna i naprawdę daje pełny smak, a gardło bije.

 

Najlepszą rzeczą w tym zestawie są akcesoria. Staliśmy się wielkimi fanami przenośnej ładowarki („PCC”). Jest to elegancki, kieszonkowy futerał, dość porównywalny do wielkości smartfona, który przechowuje e-papierosy i wkłady, jednocześnie ładując e-papierosy. Geniusz. V2 ma z tym prawdziwego zwycięzcę. Inne marki próbowały to naśladować, ale V2?Marka s jest zdecydowanie ulubionym tutaj.

 

V2 Przenośny Przypadku Ładowania

 

Przeczytaliśmy wiele innych recenzji V2 Cigs w Internecie, zanim wzięliśmy ten zestaw, reklamując je jako najlepszą markę na rynku, a po przetestowaniu jej nie mamy powodu, aby się z nimi nie zgadzać. Hands-Down jest najlepszym wyborem w branży e-papierosów. Produkują najlepszy produkt i nieustannie reinwestują w badania i rozwój oraz udoskonalają swój produkt, pozostając przed konkurencją. Minęło kilka pokoleń produktu V2, coraz lepiej z każdą iteracją. Niezadowoleni po prostu z tego, że są teraz numerem 1, starają się zawsze być numerem 1.

 

Amunicja tutaj była hitem. Jeśli chodzi o smaki tytoniu, mają kilka różnych odmian i wszystkie są zwycięzcami. Mają V2 Congress, który naśladuje smak parlamentu, a także V2 Red i V2 Sahara(zapach tureckiego tytoniu, podobny do papierosa Camel). Mają też mentol, jeśli to twoja sprawa. Jeśli chodzi o inne, nie-papierosowe wkłady smakowe, istnieje wiele do wyboru, takich jak wanilia, mięta pieprzowa, herbata miętowa, wiśnia, czekolada i kawa. Zapach wanilii jest zdecydowanie najbardziej popularny tutaj.

 

Praktycznie we wszystkich aspektach V2 jest naszym najpopularniejszym e-papierosem, który recenzujemy na tej stronie. Baterie, wkłady, akcesoria-wszystko na najwyższym poziomie. W połączeniu z konkurencyjnymi cenami, szybkimi terminami dostawy i przyjazną obsługą klienta, ta marka jest trudna do pokonania.

 

Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony. Mamy nadzieję, że podobało ci się czytanie o V2 Cigs w ten sam sposób, w jaki lubiliśmy go przeglądać. Nie zapomnij zostawić pytań lub komentarzy poniżej i podzielić się swoimi doświadczeniami z V2.

Author

admin@flightsofsplendor.com