0 Comments

 

Przed podjęciem decyzji, który model lub marka e-papierosa, jest kilka rzeczy, które należy wziąć pod uwagę. Zapewnia to idealne dopasowanie dla Ciebie i całkowicie wypełnia lukę, która została stworzona przez twojego tradycyjnego papierosa. To przejście na e-papierosy powinno dać ci równą przyjemność i satysfakcję, abyś nie odkrył, że wracasz do tego samego starego nawyku palenia tytoniu. Poniżej znajduje się kilka szybkich wskazówek, które pomogą Ci wybrać najlepszy e-papieros.

 

Twoja tożsamość

 

E-Papierosy są dostępne w różnych kolorach i wzorach. W zależności od poziomu trudności i osobowości, należy wybrać odpowiedni kolor i wzór. Należy również zauważyć, że kolor wytwarzanego dymu (pary) również się zmienia. Możesz wybrać niebieski lub zielony dym.

 

Firma stojąca za marką

 

Ważne jest, aby głębiej zagłębić się w osiągnięcia i reputację, jaką firma e-papierosów stworzyła wśród swoich klientów. Dobra Firma i marka to taka, która zawsze ma wybrany model e-papierosa. Nie chcesz zacząć palić tego modelu tylko po to, aby stać się rzadkim. Taka firma jest również łatwo dostępna, aby odpowiedzieć na twoje pytania przez telefon, e-mail lub pocztę.

 

Aby sprawdzić reputację firmy, odwiedź różne fora internetowe, na których ludzie dyskutują o e-papierosach. Małe wyszukiwanie w Google dotyczące firmy i marki również da wiele opinii i szczegółów na jej temat. Zapytaj także znajomych, rodzinę i współpracowników, którzy zdecydowali się na najlepsze marki. W ten sposób otrzymasz z pierwszej ręki i bezstronną opinię. Poświęć trochę czasu na zbadanie przed złożeniem zamówienia.

 

W zestaw papierosów yo

 

Zwróć uwagę na to, co jest oferowane z każdym zestawem e-papierosów różnych marek. Spójrz na całkowitą liczbę wkładów atramentowych,wtryskiwaczy, baterii i ładowarek USB w zestawie oraz na cenę oferty. Zobacz także, jak obszerny jest podręcznik użytkownika dla każdej marki. Następnie wybierz markę, która oferuje najlepszą ofertę.

 

szczegół

 

Zapoznaj się ze szczegółami technicznymi potencjalnego wyboru e-papierosa, aby uzyskać głębszy wgląd. Niektóre z komponentów, które możesz zbadać, to bateria, ustnik, Atomizer, E-ciecz i system ładowania.

 

Bateria � spójrz na żywotność baterii, która oferuje wybór e-papierosów. W zależności od tego, jak często palisz, idź na e-papierosa z baterią, która będzie w stanie trwać przez co najmniej cały dzień lub dwa dni. Jeśli jesteś zwykłym podróżnikiem, sięgnij po E-Papierosy, które są dostarczane z ładowarką samochodową.

 

Ustnik to dobry E-papieros, który pozwala na regularną wymianę i wymianę ustnika. Utrzymuje to twój poziom higieny, jednocześnie pozwalając ci stale cieszyć się wysokiej jakości paleniem. Urządzenia, których ustnik nie może być wymieniony, są podatne na zabrudzenia z powodu regularnego użytkowania. Rezultatem są infekcje i choroby, nieprzyjemny zapach i obniżona jakość palenia.

 

Atomizer do e-papierosów może mieć dwie lub trzy sztuki. Dwuczęściowe e-papierosy mają baterię i wkład. Trzy kawałki mają baterię, wkład i pistolet natryskowy. Trzyczęściowy papieros jest najlepszy dla osoby, która potrzebuje rozwiązania dla palących, w którym może regularnie uzupełniać zapasy. Więc jeśli często palisz,możesz skorzystać z trzech opcji e-papierosów.

 

W zależności od poziomu uzależnienia niektórzy ludzie będą wymagać większej koncentracji nikotyny niż inni. Dlatego ważne jest, aby przejść z e-papierosem, który pozwala regulować stężenie nikotyny w e-płynie. Niektóre modele wyłączają się, jeśli przejdziesz przez nie zbyt dużo nikotyny przez bardzo krótki okres czasu. Są idealne dla lekkiego palacza, który nie potrzebuje ciężkich dawek nikotyny. To samo dotyczy tych, którzy zamierzają rzucić palenie w ogóle.

 

Objętość Pary

 

Ilość wytworzonej pary również ma znaczenie. Najlepsze marki będą produkować najlepsze ilości dymu, które oferują to autentyczne i satysfakcjonujące doświadczenie w paleniu. Oprócz objętości pary, powinieneś również wybrać zapach, który sprawia, że czujesz się bardziej usatysfakcjonowany. Większość e-papierosów oferuje różnorodne smaki do wyboru.

 

Rozmiar Papierosa

 

W zależności od wielkości tradycyjnego dymu, do którego jesteś przyzwyczajony, powinieneś szukać odpowiedniego rozmiaru e-papierosa. Na przykład, jeśli palisz fajkę, powinieneś pójść po elektroniczną rurkę. Gdybyś był palaczem cygar, musiałbyś pójść na e-cygaro. Zasadniczo znajdź odpowiedni rozmiar, z którym nie będziesz czuć się nieswojo podczas palenia. Pamiętaj, że im wygodniej czujesz się z wyborem e-papierosa, tym więcej satysfakcji uzyskasz po paleniu.

 

Gwarancje i gwarancje

 

Ponieważ zapoznasz się z nową metodą stylu życia, mądrze jest mieć zakryte Plecy. W tym świetle należy wybrać tylko model lub markę e-papierosa, która jest objęta uzasadnioną gwarancją i / lub gwarancją. Będąc urządzeniami elektronicznymi, e-papierosy mają również szansę na wadliwe działanie podczas dostawy. Jeśli jesteś objęty gwarancją zwrotu pieniędzy, możesz łatwo zwrócić ją Sprzedawcy w zamian za inną lub zwrot pieniędzy.

 

Oferowanie gwarancji zwrotu pieniędzy przez producenta oznacza również ich zaufanie do elektronicznego papierosa, który robią. Dlatego powinieneś zinterpretować to jako wotum zaufania i znak jakości produktu. Dlatego wybierając e-papierosa, upewnij się, że jest on objęty rozsądną gwarancją i gwarancją. Jedna z najlepszych marek e-papierosów to Green Smoke, mamy świetne kody kuponów Greensmoke dostępne dla wszystkich naszych czytelników.

 

Siła Nikotyny

 

Jak wspomniano w sekcji E-Liquid, powinieneś poszukać marki E-Papierosów, która oferuje różne poziomy siły nikotyny, a najlepsze marki to te, które oferują nawet zerowy poziom nikotyny. Marka powinna również pozwolić Ci cieszyć się różnymi smakami nikotyny, takimi jak czekolada, mięta, mentol i inne.

 

Bezpieczeństwo E-Papierosów

Będąc urządzeniami elektronicznymi, te papierosy wymagają pielęgnacji podczas przechowywania i podczas użytkowania. Oto kilka wskazówek, aby pamiętać.

a) przechowywać na suchej powierzchni � muszą być dokładnie przechowywane na suchej powierzchni, aby chronić obwód elektryczny przed uszkodzeniem. Wilgoć może również powodować rdzę w obwodach, powodując awarię urządzeń, co czyni je nieskutecznymi.

B)trzymaj się z dala od dzieci i zwierząt domowych � dzieci mogą łatwo zatruć się nikotyną. Okazują się również bardziej miniaturowe niż dorośli i jedzą wszystko, co stanie im na drodze. To samo dotyczy zwierząt domowych. Dlatego powinieneś trzymać swoje e-papierosy z dala od tych dwóch, aby uniknąć kłopotów.

c) regularnie wymieniaj � staraj się wymieniać ustnik e-papierosa co najmniej raz na 3 miesiące. W ten sposób utrzymasz higienę osobistą, unikając możliwości zachorowania.

d) używaj suchych rąk � podczas palenia e-papierosa zawsze upewnij się, że twoje ręce są suche. W ten sposób nie będziesz wstrzykiwać wilgoci na ich powierzchni, która może przeniknąć do płytek drukowanych, czyniąc je wadliwymi. W tym samym świetle nie pal podczas deszczu.

e) unikaj nadmiernego palenia Taking przyjmowanie zbyt dużej ilości nikotyny ma również swoje zagrożenie dla zdrowia. Powinieneś starać się złagodzić swoje palenie w taki sposób, że przyjmujesz tylko tyle, aby zabić swoje pragnienia, ale nie więcej niż wystarczająco, aby spowodować zatrucie, choroby i zaburzenia.

f) wykonywanie płytkich zaciągnięć � w niektórych modelach e-papierosów nie ma zautomatyzowanego schematu wyłączania urządzenia, jeśli przepuszcza się dużo powietrza. Dlatego nie mogą regulować elementu grzejnego. W rezultacie, jeśli wykonasz długie i mocne zaciągnięcie, wytworzone ciepło może stopić niektóre plastikowe części papierosa. To sprawia, że urządzenie jest nieskuteczne. Ogranicz swoje zaciągnięcia do około 2-3 sekund, aby być po bezpiecznej stronie.

 

dolna linia

 

Teraz, gdy masz wszystkie potrzebne informacje na temat e-papierosów, nadszedł czas, aby złożyć zamówienie. Przed złożeniem zamówienia należy przeprowadzić trochę badań za pomocą tego przewodnika.

 

Pamiętaj, że kiedy przechodzisz od tradycyjnego palenia papierosów do elektronicznego, robisz duże kroki w kierunku lepszego zdrowia, dłuższego życia i lepszego związku. Dokonaj tego wyboru już dziś i poczuj radość z palenia bezdymnego.

Author

admin@flightsofsplendor.com